Duomenų privatumo pareiškimas

UAB „Eckes-Granini Baltic“

Data: 2018 04 30

UAB „Eckes-Granini Baltic“ (toliau – „Eckes-Granini“) valdo interneto svetainę, kurią galima pasiekti domenu „www.waterplus.lt“ (toliau – „svetainė“). Toliau mes informuosime jus apie asmens duomenų rinkimą jums naudojantis šia svetaine. Asmens duomenys yra visi duomenys, kurie gali būti susieti su jūsų asmenine informacija, pavyzdžiui, vardas, adresas, el. pašto adresai, vartotojo elgesys.

Jūsų duomenys bus renkami, tvarkomi ir naudojami laikantis duomenų apsaugos įstatymų, ypač ES bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), toliau aprašyta tvarka:

1.    Asmens duomenų rinkimas naudojimui informaciniais tikslais

(1)    Jei svetainę naudojate tik informaciniais tikslais, t. y. jei ja naudodamiesi neprisijungiate, nesiregistruojate arba nenurodote jokios kitos informacijos, mes nerenkame jokių asmens duomenų, išskyrus tuos duomenis, kuriuos jūsų naršyklė siunčia tam, kad galėtumėte lankytis svetainėje. Tokie duomenys yra:

 • IP adresas
 • Užklausos data ir laikas Laiko juostų skirtumas lyginant su Grinvičo vidutiniu laiku (GMT)
 • Užklausos turinys (konkretus puslapis)
 • Prieigos būsena, HTTP būsenos kodas
 • Perduotų duomenų kiekis
 • Svetainė iš kurios pateikiama užklausa
 • Naršyklė
 • Operacinė sistema ir jos sąsaja
 • Naršyklės programinės įrangos kalba ir versija.

(2)    Be to, jums naudojantis svetaine, jūsų kompiuteryje saugomi slapukai. Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kurie yra saugomi kietajame diske, yra priskirti jūsų naudojamai naršyklei ir per juos tam tikra informacija siunčiama juos įskiepijusiam organui (šiuo atveju mums). Slapukas paprastai turi domeno, iš kurio slapukas kilęs, pavadinimą, slapuko „tarnavimo laiką“ ir reikšmę – paprastai unikalų, atsitiktinai sugeneruotą skaičių. Slapukai negali paleisti jokių programų ar perduoti virusų į jūsų kompiuterį. Jie padeda padaryti svetainę patogesne ir veiksmingesne.

a) Ši svetainė naudoja tokius slapukus:

 • Laikinus (laikinam naudojimui)
 • Ilgalaikius (naudojamus ribotą laiką)
 • Trečių šalių (iš trečių šalių teikėjų)
 • Vietinius bendruosius objektus arba „Flash“ slapukus (nuolatiniam naudojimui)

b) Seanso slapukai ištrinami automatiškai, uždarius naršyklę. Tokie slapukai visų pirma apima seanso slapukus. Juose saugomas vadinamasis seanso ID, su kuriuo įvairios jūsų naršyklės užklausos gali būti priskiriamos bendram seansui. Jų dėka, jūsų kompiuterį galima atpažinti jums grįžus į svetainę. Seanso slapukai ištrinami jums atsijungus arba uždarius naršyklę.

c) Ilgalaikiai slapukai ištrinami automatiškai, praėjus nustatytam laiko tarpui, kuris gali skirtis priklausomai nuo slapuko. Šiuos slapukus galite bet kada ištrinti savo naršyklės saugumo nustatymuose.

d) Galite sukonfigūruoti savo naršyklės nustatymus pagal savo pageidavimus ir, pavyzdžiui, atsisakyti priimti trečių šalių arba visus slapukus. Informaciją apie slapukų tvarkymą ir trynimą bei atitinkamas instrukcijas dažniausiai naudojamoms naršyklėms taip pat galite rasti adresu https://www.whoishostingthis.com/resources/cookies-guide/. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad tokiu atveju negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis.

e) Naudojamus vietinius bendruosius objektus arba „Flash“ slapukus įrašo ne jūsų naršyklė, o jūsų „Flash“ įskiepis. Šie slapukai saugo reikalingus duomenis nepriklausomai nuo naudojamos naršyklės ir jie neturi automatiškai nustatomos galiojimo pabaigos datos. Jei nenorite, kad vietiniai bendrieji objektai būtų įrašinėjami, turite įdiegti atitinkamą papildinį.

(3)    Ši informacija saugoma atskirai nuo bet kokių kitų mūsų saugomų duomenų. Tai reiškia, kad slapukų duomenys nėra susieti su kitais jūsų siunčiamais duomenimis.

2.    Asmens duomenų rinkimas personalizuotam naudojimui

(1)    Be svetainės naudojimo vien tik informaciniais tikslais, mes taip pat siūlome įvairias paslaugas, kuriomis galite naudotis, jei jos jus domina. Tam paprastai turite pateikti papildomus asmens duomenis, kuriuos mes naudojame atitinkamai paslaugai teikti. Jei turite galimybę savanoriškai pateikti papildomą informaciją, apie tai jums bus pranešta. Mes renkame, tvarkome ir naudojame tik tuos asmens duomenis, kurie yra reikalingi tam, kad galėtumėte naudotis svetaine ir (arba) vykdyti su mumis sudarytą sutartį, arba kuriuos jūs pateikiate patys. Tai visų pirma apima pagrindinius duomenis ir vartotojo duomenis, kurie gali būti siunčiami užpildant mūsų svetainėje pateiktas formas t. y.:

 • Bendrovė
 • Vardas (kurį sudaro kreipimosi forma, profesinis vardas, vardas, pavardė ir lytis)
 • Adresas
 • Telefono numeris
 • Fakso numeris
 • El. pašto adresas
 • Gimimo data
 • Vartotojo registracijos ir prisijungimo duomenys
 • Vartotojo banko duomenys
 • PVM mokėtojo kodas (neprivalomas)

(2)    Inventorizuotus duomenis ir vartotojo duomenis prireikus naudojame tam, kad užmegztume su jumis sutartinius santykius, pateiktume jų turinį arba juos keistume ar nutrauktume, išpildytume savo sutartinius įsipareigojimus, taip pat vartotojo prisijungimui prie svetainės bei tam, kad susisiektume su jumis jūsų pageidavimu arba jei tai būtina sutartinių santykių apimtyje ar leistina įstatymų. Asmens duomenys, išskyrus toliau nurodytų trečiųjų šalių teikėjų surinktus duomenis, bus saugomi ir tvarkomi Europos Sąjungoje.

3.    Trynimo datos

Jei šiame Duomenų privatumo pareiškime nenurodyta kitaip, mes jūsų duomenis saugome tik tiek, kiek to reikia, pavyzdžiui, apdoroti iš jūsų gautą užklausą. Todėl jūsų asmens duomenys bus ištrinti apdorojus jūsų užklausą, nebent būtų susitarta kitaip.

Inventorizuoti duomenys ištrinami praėjus dviem metams nuo sutartinių santykių nutraukimo kalendorinių metų pabaigoje, nebent juos reikėtų saugoti ilgesnį laikotarpį ir tai padaryti leidžia įstatymai.

4.    Anoniminė statistinė vartotojų duomenų analizė

Mes turime teisę kurti vartotojų profilius naudodami pseudonimą reklamos, rinkos tyrimų arba svetainės kūrimo tikslais, siekdami patenkinti vartotojų poreikius, nebent jūs tam prieštaraujate. Konkrečiai, mes anonimiškai analizuojame vartotojų duomenis statistiniais tikslais, siekdami sukurti svetainę, patenkinančią vartotojų poreikius. Galite prieštarauti jūsų asmens duomenų naudojimui išsiųsdami mums pranešimą. (kontaktiniai duomenys nurodyti Nr. 14)

5.    „Google Analytics“ naudojimas

(1)    Ši svetainė naudoja „Google“ Inc. („Google“) teikiamą interneto analizės paslaugą „Google Analytics“. „Google Analytics“ naudoja „slapukus“ – tekstinius failus, kurie saugomi jūsų kompiuteriuose ir leidžia analizuoti svetainės naudojimą. Slapuke saugoma informacija apie jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine yra siunčiama į „Google“ serverį JAV ir ten saugoma. Tuo atveju, jei šiame tinklalapyje įjungtas IP anonimizavimas, prieš siunčiant jūsų IP adresą, jis bus sutrumpintas Europos Sąjungos valstybėse narėse ar kitose valstybėse, pasirašiusiose Europos ekonominės erdvės susitarimą. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas bus išsiųstas į „Google“ serverį JAV ir ten sutrumpintas. „Google“ naudos šią informaciją šios svetainės operatoriaus vardu, kad galėtų išanalizuoti kaip naudojatės svetaine, sudaryti ataskaitas apie veiklą svetainėje ir atlikti tolesnes svetainės ir interneto naudojimo paslaugas svetainės operatoriui.

(2)    IP adresas, kurį persiunčia jūsų naršyklė kai naudojama „Google Analytics“ paslauga, nebus sujungtas su kitais „Google“ turimais duomenimis.

(3)    Galite užkirsti kelią slapukų saugojimui atlikę atitinkamus nustatymų pakeitimus naršyklės programinėje įrangoje, tačiau atkreipiame dėmesį, kad tada negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis.

(4)    Taip pat galite užkirsti kelią slapuko surinktų duomenų apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) rinkimui bei šių duomenų tvarkymui (kuriuos atlieka „Google“) parsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės įskiepį, paspausdami šią nuorodą: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

(5)    Šis svetainė naudoja „Google Analytics“ su plėtiniu „_anonymizeIp()“. Tai reiškia, kad IP adresai apdorojami tik trumpinta forma, siekiant išvengti tiesioginės asociacijos su asmeniu.

(6)     „Google Analytics“ naudojama laikantis sąlygų, kurias Vokietijos duomenų apsaugos institucijos suderino su „Google“. Informacija apie trečiosios šalies teikėją: Google Dublin, Google Ireland Ltd., Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Airija, faks.:    +353 (1) 436 1001.

Naudojimo sąlygos vartotojams: https://www.google.com/analytics/terms/us.html,
„Google“ duomenų saugos informacija: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=en,
„Google“ privatumo politika: http://www.google.de/intl/en/policies/privacy/.

6.    „etracker“ naudojimas

(1)    Šiame tinklalapyje duomenys yra renkami ir saugomi rinkodaros ir optimizavimo tikslais, naudojant „etracker“ GmbH (www.etracker.com) technologijas. Surinkti duomenys gali būti naudojami vartotojų profilių kūrimui prisidengiant pseudonimu. Tam gali būti naudojami slapukai. Duomenys, surinkti naudojant „etracker“ technologijas, nebus naudojami be duomenų subjekto atskiro sutikimo nustatyti svetainės lankytojo tapatybę ir nesujungti duomenų su asmens duomenimis apie pseudonimo turėtoją. Duomenų rinkimas ir saugojimas gali būti atšauktas bet kuriuo ir bus taikomas ateityje renkamiems duomenims.

(2)    Galite užkirsti kelią slapukų saugojimui atlikę atitinkamus nustatymų pakeitimus naršyklės programinėje įrangoje, tačiau atkreipiame dėmesį, kad tada negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis.

7.    El. paštu siunčiamas naujienlaiškis / loterija

(1)    Jums suteikus atskirą sutikimą, mes galime siųsti jums el. paštu informaciją apie svetainės naudojimą ir bendrą informaciją apie klientus (naujienlaiškį). Tas pats galioja ir tuo atveju, jei suteikiate atskirą sutikimą dalyvauti vienoje iš mūsų loterijų. Jūsų sutikimas registruojamas ir jūs galite bet kuriuo metu peržiūrėti sutikimo turinį ir šią politiką. Bet kuriuo metu galite atsiimti sutikimą ateityje renkamai informacijai. Galite atsiimti savo sutikimą tvarkyti duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais (kontaktinius duomenis žr. Nr. 14).

(2)    Naujienlaiškiui siųsti mes naudojame UAB „Inspired Communication“ gaminius, todėl šiam teikėjui perduodame tam reikalingus jūsų duomenis.

(3)    Loterijai vykdyti mes naudojame UAB „Inspired Communication“ gaminius, todėl šiam teikėjui perduodame tam reikalingus jūsų duomenis. Pasibaigus loterijai, jūsų duomenys bus ištrinti, nebent jūs suteikėte aiškų sutikimą dėl tolesnio jų naudojimo. Jei suteikėte sutikimą dėl tolesnio jų naudojimo, galite jį atsiimti taip, kaip išdėstyta 7.1 punkte.

8.    „Google AdSense“ ir „BingAds“ naudojimas

(1)    Šioje svetainėje naudojame internetines paslaugas „Google AdSense“ ir „Bing Ads“.

(2)    Kai lankotės mūsų svetainėje, paslaugų teikėjai bus apie tai informuoti. Tam teikėjai jūsų kompiuteryje įskiepys slapuką. Renkami duomenys, nurodyti šios politikos 1 punkte. Taip pat naudojami vadinamieji žiniatinklio indikatoriai – permatomi grafiniai vaizdai, naudojami analizuoti vartotojo elgesį šioje svetainėje. IP adresas, kurį persiunčia jūsų naršyklė kai naudojama ši paslauga, nebus sujungtas su kitais teikėjo turimais duomenimis. Mes neturime jokios renkamų duomenų kontrolės ir nežinome visos renkamų duomenų apimties. Šie duomenys siunčiami JAV ir ten yra analizuojami. Įmanoma, kad šie duomenys bus perduoti paslaugų teikėjo sutarties partneriams ir valdžios institucijoms.

(3)    Slapukus diegti „Google AdSense“ galite uždrausti keliais būdais: a) pasirinkę atitinkamus naršyklės programinės įrangos nustatymus, t. y. blokuodami trečiųjų šalių slapukus, nematysite trečiųjų šalių teikėjų reklamų; b) deaktyvuodami reklamos temas, rodomas naudojant „Google“, per nuorodą https://adssettings.google.com/authenticated, tačiau nustatymas bus ištrintas, jei ištrinsite slapukus; c) deaktyvuodami paslaugų teikėjų rodomas reklamos temas, kurios yra savireguliavimo akcijos „Apie reklamas“ dalis, per nuorodą http://www.aboutads.info/choices, tačiau nustatymas bus ištrintas, jei ištrinsite slapukus; d) visam laikui deaktyvuodami naršyklėse „Firefox“, „Internet Explorer“ arba „Google Chrome“ per nuorodą http://www.google.com/settings/ads/plugin. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad tada gali būti, kad negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis.

(4)    Daugiau informacijos apie duomenų rinkimo ir tvarkymo tikslą bei apimtį, taip pat papildomą informaciją apie jūsų teises šiuo klausimu ir parametrų parinktis jūsų privatumui apsaugoti galite gauti iš:

a)    Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountainview, California 94043, JAV; reklamos privatumo sąlygos: http://www.google.de/intl/en/policies/technologies/ads/ ir informacija apie „DoubleClick“ slapukus: https://support.google.com/dfp_premium/answer/2839090?hl=en

b)    Microsoft Corporation, One Microsoft Way, Redmond, WA 98052-6399, JAV; https://privacv.microsoft.com/privacvstatement.

9.    Socialinės žiniasklaidos įskiepiai ir trečiųjų šalių paslaugos

a) Socialinės žiniasklaidos įskiepių naudojimas

(1)    Šiuo metu naudojame šiuos socialinės žiniasklaidos įskiepius: „Facebook“, „Google+“, „Twitter“, „Instagram“, „LinkedIn“ ir „Xing“. Naudojame vadinamąjį 2 spustelėjimų sprendimą. Tai reiškia, kad kai lankotės mūsų svetainėje, iš pradžių šių įskiepių teikėjui neteikiami jokie asmens duomenys. Įskiepio teikėją galite atpažinti užvesdami žymeklį ant pilko langelio su pirmąja raide. Asmens duomenys bus siunčiami tik spustelėjus vieną iš įskiepių: Aktyvavus įskiepį, duomenys automatiškai siunčiami atitinkamam paslaugų teikėjui ir ten saugomi (JAV teikėjų atveju – JAV). Mes neturime jokios renkamų duomenų ir naudojamų duomenų tvarkymo procedūrų kontrolės ir nežinome visos renkamų duomenų apimties, rinkimo tikslo ar saugojimo laikotarpių. Kadangi paslaugų teikėjas duomenis renka pirmiausia per slapukus, rekomenduojame, kad prieš spustelėdami pilką langelį, ištrintumėte visus slapukus naršyklės saugos nustatymuose.

(2)    Jums aktyvavus įskiepį, jo teikėjas informuojamas, kad pasiekėte atitinkamą mūsų svetainės puslapį. Be to, perduodami šios politikos 1 dalies 1 punkte numatyti duomenys, tuo tarpu „Facebook“ ir „Xing“, anot atitinkamų teikėjų, Vokietijoje renkami tik anoniminiai IP adresai. Taip atsitinka nepriklausomai nuo to, ar turite šio teikėjo paskyrą ir ar esate prisijungę prie jos. Jei esate prisijungę prie teikėjo, šie duomenys bus tiesiogiai priskirti jūsų paskyrai. Jums paspaudus aktyvuotą mygtuką ir, pvz., nuorodą į svetainę, paslaugų teikėjas taip pat išsaugo šią informaciją jūsų vartotojo paskyroje ir oficialiai informuoja apie tai jūsų kontaktinius asmenis. Jei nenorite, kad duomenys būtų priskirti jūsų profiliui, turite atsijungti prieš aktyvuodami mygtuką.

(3)    Paslaugų teikėjas šiuos duomenis saugo kaip naudojimo profilius ir naudoja juos reklamai, rinkos tyrimams ir / arba tinklalapio kūrimui, kad patenkintų vartotojų poreikius. Tokia analizė visų pirma atliekama (taip pat su vartotojais, kurie nėra prisijungę) tam, kad būtų galima patekti tinkamą reklamą ir informuoti kitus socialinio tinklo naudotojus apie jūsų veiklą mūsų svetainėje. Jūs turite teisę prieštarauti šių vartotojų profilių kūrimui, o norėdami pasinaudoti šia teise, turite susisiekti su atitinkamu paslaugų teikėju.

(4)    Daugiau informacijos apie duomenų rinkimo tikslą ir apimtį bei kaip juos tvarko atitinkami paslaugų teikėjai galima rasti šių paslaugų teikėjų duomenų privatumo politikoje, nurodytoje toliau. Čia taip pat suteikiama daugiau informacijos apie jūsų teises šiuo klausimu ir nustatymų parinktis jūsų privatumui apsaugoti.

(5)    Atitinkamų teikėjų adresai ir URL nuorodos su jų duomenų privatumo politika:

a)    Facebook Inc., 1601 S California Ave, Palo Alto, California 94304, JAV; http://www.facebook.com/policy.php.
b)    Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountainview, California 94043, JAV; https://www.google.com/policies/privacy/partners/?hl=de.
c)    Twitter, Inc., 1355 Market St, Suite 900, San Francisco, California 94103, JAV; https://twitter.com/privacy.
d)    Instagram LLC., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 94025, JAV; https://help.instagram.com/155833707900388/
e)    LinkedIn Corporation, 2029 Stierlin Court, Mountain View, California 94043, JAV; http://www.linkedin.com/legal/privacv-policv
f)    Xing SE, Dammtorstraße 30, 20354 Hamburg, Vokietija; http://www.xing.com/privacy.

b) Trečiųjų šalių paslaugų integravimas

(1)    Savo svetainėje integravome „YouTube“ vaizdo įrašus; jie saugomi http://www.YouTube.com ir gali būti atkuriami tiesiogiai iš mūsų svetainės. Visa jie yra integruoti į „sustiprintą duomenų apsaugos režimą“, t. y. duomenys apie jus, kaip naudotoją, nebus siunčiami „YouTube“, jei neatkursite vaizdo įrašų. Tik atkūrus vaizdo įrašus bus siunčiami 2 punkte nurodyti duomenys. Mes neturime jokios šių duomenų siuntimo kontrolės. Šioje svetainėje mes taip pat integravome turinį iš šių trečiųjų šalių teikėjų: „Google Maps“.

(2)    Kai lankotės svetainėje, trečiosios šalies teikėjas bus informuotas, kad pasiekėte atitinkamą svetainės puslapį. Renkami duomenys, nurodyti šios politikos 1 punkte. Duomenų rinkimas vyksta nepriklausomai nuo to, ar šis trečiosios šalies teikėjas suteikė jums vartotojo paskyrą, prie kurios jūs esate prisijungę, ar ne. Jei esate prisijungę prie įskiepio teikėjo, šie duomenys bus tiesiogiai priskirti jūsų paskyrai. Jei nenorite, kad duomenys būtų priskirti jūsų profiliui, kurį sukūrė trečios šalies teikėjas, turite atsijungti prieš aktyvuodami mygtuką.

(3)    Trečios šalies paslaugų teikėjas šiuos duomenis saugo kaip naudojimo profilius ir naudoja juos reklamai, rinkos tyrimams ir / arba tinklalapio kūrimui, kad patenkintų vartotojų poreikius. Tokia analizė visų pirma atliekama (taip pat ir vartotojams, kurie nėra prisijungę), kad galima būtų pateikti tinkamą reklamą. Jūs turite teisę prieštarauti šių vartotojų profilių kūrimui, o norėdami pasinaudoti šia teise, turite susisiekti su atitinkamu trečios šalies paslaugų teikėju.

(4)    Daugiau informacijos apie duomenų rinkimo tikslą ir apimtį bei kaip juos tvarko trečių šalių paslaugų teikėjai galima rasti šių trečių šalių paslaugų teikėjų duomenų privatumo politikoje, nurodytoje toliau.

Čia taip pat suteikiama daugiau informacijos apie jūsų teises šiuo klausimu ir nustatymų parinktis jūsų privatumui apsaugoti.

(5)    Atitinkamų teikėjų adresai ir URL nuorodos su jų duomenų privatumo politika:
Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountainview, California 94043, JAV; https://www.google.com/policies/privacy/partners/?hl=de.

10.    Subrangovai

Asmens duomenų tvarkymui mes naudojame subrangovus ir sudarome su jais sutartis pagal BDAR 28 straipsnio reikalavimus.

Svetainės prieglobai naudojamas subrangovas yra UAB „Interneto vizija“.

11.    Asmens duomenų apsauga

Mes naudojame technines ir organizacines priemones pagal BDAR 32 straipsnio reikalavimus, kad apsaugotume vartotojų asmens duomenis. Visi mūsų darbuotojai, dalyvaujantys asmens duomenų tvarkyme, privalo išlaikyti duomenų slaptumą. Siunčiant vartotojo asmens duomenis į svetainę, jie bus šifruojami naudojant HTTPS.

12.    Teisinis pagrindas

Teisinis duomenų rinkimo ir tvarkymo pagrindas yra numatytas TMG 12, 13, 14 ir 15 str., BDAR 6 str. 1 p. a, b ir f papunkčiuose ir UWG 7 str. 2 p. 3 papunktyje ir 3 p.

13.    Duomenų subjektų teisės

Vartotojas ir kiti duomenų subjektai gali reikalauti iš mūsų šių teisių jų asmens duomenų atžvilgiu:

 • Teisės į informaciją
 • Teisės į pataisymus
 • Teisės į ištrynimą
 • Teisės apriboti duomenų tvarkymą
 • Teisės prieštarauti tvarkymui
 • Teisė į duomenų perkeliamumą

14.    Paslaugų teikėjas / atsakingas organas / kontaktiniai duomenys / prieštaravimas / sutikimo atšaukimas

Paslaugų teikėjas ir atsakingas organas pagal BDAR 4 str. 7 p. yra:

UAB „Eckes-Granini Lietuva“
Laisvės pr. 125, 06118 Vilnius, Lietuva
service-granini@eckes-granini.de

Visi informacijos, pataisymų ir ištrynimo prašymai, prieštaravimai ar sutikimo panaikinimai, teisės apriboti duomenų tvarkymą arba teisės į duomenų perkeliamumą patvirtinimai, taip pat vartotojo pastabos ar klausimai, susiję su duomenų apsauga, turi būti siunčiami šiuo adresu.

15.    Duomenų apsaugos priežiūros institucija ir teisė skųstis

Už mus atsakinga duomenų apsaugos priežiūros institucija, kuriai gali būti siunčiami visi skundai dėl duomenų apsaugos teisės pažeidimo, yra:

Landesbeauftragte für den Datenschutz und die Informationsfreiheit Rheinland-Pfalz Hintere Bleiche 34 55116 Mainz

Telefonas: +49 (0) 6131 208-2449
Faksas: +49 (0) 6131 208-2497
Svetainė: https://www.datenschutz.rlp.de/
El. p.: poststelle@datenschutz.rlp.de

16.    Duomenų apsaugos pareigūnas

Mūsų išorės duomenų apsaugos pareigūnas yra Stephan Schmidt, Mainco advokatas. Galite susisiekti su juo šiuo adresu: privatumas@eckes-granini.com arba mūsų pašto adresu, pridėdami prierašą „duomenų apsaugos pareigūnas“.

17.    Šio duomenų privatumo pareiškimo atnaujinamas

Kartkartėmis šio Duomenų privatumo pareiškimo turinys turės būti atnaujintas. Todėl mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu šią politiką keisti. Pakeistą Duomenų privatumo pareiškimo versiją registruotiems vartotojams išsiųsime el. paštu prieš jai įsigaliojant ir paskelbsime toje pačioje vietoje, kaip ir šį duomenų privatumo pareiškimą.